SPOLUPRÁCE
POKUD NEMÁŠ CO DĚLAT, NEDĚLEJ TO U MĚ

Ráda bych k sobě přizvala kolegu zdravotníka - lektora. Mé požadavky jsou bezúhonnost, zdravotnické vzdělání a především smysl pro zodpovědnost. Spolupráce by byla možná v oblasti kurzů, zdravotnických asistencí, ale uvítám také spolupráci s organizacemi, případně výpomoc při zakládání nových organizací a kroužků mladých zdravotníků.

Hledám k sobě člověka, který cvičí bojová umění, sporty nebo sebeobranné systémy. Praxe by je ideální 2 roky a více. Hledám člověka, který se v současných trendech metodiky sebeobrany orientuje, udržuje se v dobré fyzické i bojové kondici. Uvítám člověka s certifikací pro výuku sebeobrany nebo konkrétního sebeobranného systému. 

Nabízím spolupráci laikům, kteří se o témata první pomoci nebo sebeobrany zajímají. V letech 2007 - 2013 jsem vedla organizaci o 40ti členech.  Všichni začínali jako laici. Věřím, že několik takových jedinců se najde i v jiných částech republiky. Požaduji zodpovědnost a řádné plnění domluvených záležitostí. "Pokud nemáte co dělat, rozhodně to nedělejte u mě."